środa, 16 maja 2012

Cichaczem

Zwykle nie dodaj blogów pojedynczo, ale ten zasługuje na wrzucenie, a nie chcę by czekając na swoją kolej, gdzieś mi się zagubił.
Przed wami blog Sthenno!

3 komentarze:

 1. Dzięki za zauważenie :). Blog działa od jakiś trzech miesięcy i mam nadzieję, że będzie funkcjonował znacznie dłużej. Niestety ilość recenzji uzależniona jest od głównie od moich własnych zakupów i dlatego często pojawiają się rzeczy "wygrzebane z szafy" ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie Ci idzie, jestem pod wrażeniem. cieszę się, że nie masz pretensji o samowolne dołączenie. :) A czy piszesz o rzeczach z szafy,, czy nowościach, co za róznica? Grunt, że dobrze się je czyta :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Staram się być na bieżąco, ale nie jestem w stanie ze wszystkim :). Zwykle mam nowe dodatki do systemów z W40k, więc jest coś nowego. Czasem jakieś nowsze planszówki, jak mnie stać. Mam trochę pomocy od Rebela, bo piszę dla nich recenzje już od jakiegoś czasu, więc niekiedy mi coś przyślą.
  Teraz w kolejce czekają recenzje Castle Ravenloftf, Posiadłość Szaleństwa i Horus Heresy (wszystko planszówki). Poza tym z bitewniaków będzie tekst o Forge World i Micro Art Studio.
  Z szafy myślę nad tekstami o Gasnących lub Kulcie.
  Btw, jeśli ktoś z Krakowa jest chętny na planszówkowanie, albo sesję w W40k fabularnego, niech da znać w komentarzach na blogu Sthenno;)

  OdpowiedzUsuń